Клініка «Ніка і К»була створена 10 листопада 2004 року як клініка озонотерапії з допоміжною ланкою гінекологія. У цей час про озон було відомо уже багато, та приватна медицина не наважувалась на таку спеціалізацію, бо люди були мало проінформовані. Та власники пішли на фінансовий ризик  і обладнали клініку всім необхідним для озонотерапії. Клініка мала бути не тільки профілактичним центром, а і лікувальним, тому що озон використовують і для профілактики захворювань, і власне для лікування. Тож і назву підібрали відповідну«Ніка і Колектив», де богиня перемоги Ніка і Колектив допоможуть  боротися із хворобами.

За давньогрецьким поетом Гесіодом, Ніка – це дочка титана Палланта й океаніди Стікс, сестра Завзяття, Наполегливості й Сили.Вона присутня під час битв і змагань борців, приймає жертви після перемоги, летить над землею із звісткою прощасливе закінчення війни, звуками сурми сповіщаючи про тріумф героїв. Союзниця Зевса  в його боротьбі з титанами  і гігантами. Вона ж супроводжує Афіну Палладу, представницю вищої світової  всеперемагаючої сили.  Ніка-символ успішного результату, щасливого кінця, вона бере  участь у всіх військових діях, в гімнастичних і музичних змаганнях, у всіх релігійних урочистостях, які відбуваються з нагоди успіху.

З міфології ми знаємо, що це могутня й поважна богиня з  прекрасною  довершеною фігурою, яка вражає  пластикою пружного і сильного тіла. Впевнений крок богині і гордий помах орлиних крил народжують почуття радісної та урочистої перемоги.  Вона  запевняє: «Не тільки боги можуть бути безсмертними». Богиня перемоги рухлива і легка з поєднанням відкритості, стислості і деякої жорсткості. Їй притаманні логічний склад розуму і достатній спокій, що робить її урівноваженою і вона бачить те, що не може побачити простий смертний.

Колектив клініки із своєю наполегливістю, логічним розумом, врівноваженістю іде до успішного результату лікуючи, подеколи задавнені хвороби. А цей безопераційний, найефективніший, найдоступніший, найбезпечніший метод добре доповнює та підсилює методи традиційної медицини, до якої наші люди вже звикли. Озонотерапія допомагає пацієнтам клініки добитися перемоги над хворобами. Впевнені кроки лікарів і сила та завзятість пацієнта можуть здолати ворогів організму. Накопичений нами досвід дозволяє зробити висновок, що озонотерапія проста в застосуванні, добре переноситься пацієнтами, характеризується практично повною відсутністю побічних дій і високою ефективністю.